O nás

Cestovní kancelář TAS, s.r.o. - Travel Active Sport, se zaměřujeme na aktivní dovolenou se sportem a skupinové pobyty specializované na sportovní a společenské aktivity.

Dovolujeme si vám tak předložit nabídku zájezdů do CHORVATSKA s různými sportovními nebo společenskými aktivitami v roce 2018. 

 

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ (ADR): INFORMAČNÍ POVINNOST PRODÁVAJÍCÍHO OBECNÁ INFORMAČNÍ POVINNOST Dle § 14 odst. (1) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele

(dále jen ZOS),

V případě, že dojde mezi provozovatelem a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: www.adr.coi.cz
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/

CK TAS, s.r.o má nově uzavřeno s pojišťovnou UNION, a.s., NADSTANDARTNÍ POJIŠTĚNÍ, KDY JSOU POJIŠTĚNY ZÁJEZDY I NEZÁJEZDY a to s účiností ode dne 29.06.2018, kdy se pojištění proti úpadku vztahuje i na služby, spočívající v ubytování se stravováním prodaných po 30.06.2018, tzn. na zájezdy i nezájezdy.